ריי שגב עושה קים קרדשיאן

ריי שגב עושה קים קרדשיאן

ריי שגב בצילומים הורסים ועל היחסים בין אישה לספר שלה.


הדוגמנית ובעלת סוכנות הדוגמניות ריי שגב, מספרת על החיים כבלונדינית והיחסים עם הספר הצמוד:


היחסים שבין אישה לסַפָר שלה (או "מעצב השיער" כפי שאנחנו אוהבים לקרוא לזה היום) ידועים במטענים הרגשיים שיש בהם. אני חייבת להודות שלא הבנתי על מה כולם מדברים עד שפגשתי את עדן ירושלמי. רוב החיים לא ממש ידעתי מה לעשות עם השיער שלי. כשהתחלתי לדגמן חשבתי שעדיף שהוא יהיה הכי "רגיל" כדי שיוכלו לעצב אותו לפי אופי הצילומים ללא מגבלה. נפגשנו על סט של הפקת אופנה ואני חושבת שמהרגע הראשון הרגשתי "בבית". מעבר לזה שהוא סופר מוכשר ויש לו טעם מעולה, עדן תמיד ידע לגרום לי להרגיש טוב עם עצמי (ככל שאני מתבגרת אני דואגת להקיף את עצמי באנשים "מרימים"). 

עדן ירושלמי על הבלונד של ריי: "ישבתי" על ריי שתעשה את הבלונד הזה מעל שנה. כבר היינו בלוק הארוך יותר עם הגוונים בקצה, של נערת גלים יעני קליפורניה. והיינו בסטייל של הקארה שמלטף את הכתפיים ועצמות הבריח וזה עבד אחלה אבל הגענו לשלב שצריך לפתח את הלוק צעד אחד קדימה. אני חושב שלנשים מלאות ובכלל לכולנו יש נטייה לשים את עצמנו על המדף האחורי לפעמים, להשתלב. במקרה של ריי היה צריך להתבלט, ללכת על משהו שמושך יותר תשומת לב, עם יותר הצהרה. שישים אותה על המפה ויגיד "אני פה! בלי התנצלויות!" וחשבתי שהלוק הזה של קארה מאוד דרמטי בצבע מאוד בהיר יכול לעבוד עליה מעולה. לריי יש צבע עור יחסית בהיר, "שלגייתי" כזה, שפתיים עבות וגבות עבות וכהות, אז ידעתי שהפלטינה תעבוד מעולה עם הסטייל שלה. 

כשהיא באה לעשות את הבלונד פיניתי את היומן שלי. הייתי רק איתה, זה תהליך שמצריך עבודת נמלים של ממש כדי שיתקבל הפיגמנט הכי נקי באופן הכי אחיד ושאף שערה לא תעבור טיפול עודף ותתייבש או חלילה תתפרק. אז לקחנו את הזמן ממש. אני חושב שזה היה משהו כמו 6 שעות ובסשן אחד הצלחנו להביא את השיער בדיוק לבהירות שרצינו. אם אני לא טועה חודש או חודשיים אחרי היא כבר קיבלה את השער לבלייזר אז ידעתי שזה שם אותה במקום שהיא צריכה להיות בו.״


האם בלונדיניות נהנות יותר? 


אני בדרך כלל עונה - שאני לא יודעת מה לגבי אחרות אבל אני בהחלט נהנית יותר. לא אגזים אם אומר שהבלונד שינה לי את החיים. מאז הבלונד יוצא לנו להיפגש הרבה יותר בהפקות וצילומים של הדוגמניות בסוכנות JUICY שהקמתי, אבל כל שלושה חודשים בערך יש לנו פק״ל- דייט קבוע. בשבילי היום הזה שבו אני מגיעה לחדש את השורשים זה סוג של יום חג. אני שוב ״לובשת״ את הדמות הכיפית הזאת שהבלונד מעניק לי וזוכה לבלות אחר צהריים עם חבר טוב. בדרך כלל אנחנו גם משתעשעים בפאות. עדן חובב פאות מושבע וכל פעם שאני מגיעה הוא נותן לי למדוד איזו אחת חדשה שהוא רכש, הזמין או הביא מטיול בחו״ל. יום אחד בזמן שחבשנו את הפאות וצילמנו איזה סטורי חמוד הוא הציע שנצלם הפקה סטייל - KIM K והבלונד. התוצאה לפניכם. 

צילום: ערן לוי // שיער: עדן ירושלמי // איפור: גלית שניידמן // סטיילינג: טליה בליסטרא

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *