עדלאידע

עדלאידע

רעיונות לתחפושות לחג פורים.

אין כמו פורים! לכבוד החג האהוב עלי הצטלמתי להפקת תחפושות שכבר הפכה למסורת עם 4 רעיונות והסברים של מוראל המאפרת לאיך תיצרו את הלוק בעצמכן.

צילום: ערן לוי // איפור ושיער: מוראל בן חיון
תודה רבה למאפה נאמן על אוזני ההמן והעוגיות הטעימות 🙂

Wow Cow

טוטאל לוק: עדיקה // פאה: Chani Yanay wigs

בעזרת צבע מים לבן וספוגית מתאימה צבעתי את כל הפנים הצוואר והכתפיים עד יצירת גוון לבן אטום וצבע מים ורוד לצוואר. לאחר שנתתי לצבע כמה דקות להתייבש ולהתקבע בעזרת צללית וורודה הצללתי את קצה האף ותפוחי הלחיים ושמתי אודם בגוון שפתיים. לאחר מכן לקחתי צללית בגוון תכלת וטשטשתי מהשליש החיצוני של העין כלפי חוץ והעמקתי את ההצללה עם גוון כחול יותר עמוק באיזור שקע העין. המשכתי בעזרת איילינר חתולי ועיפרון שחור בתוך העין .
לאחר מכן בעזרת צבע מים שחור ציירתי גבות והתחלתי לצייר את כתמי הפרה במקומות שונים בפנים ובצוואר.

Little Red & The Wolf

טוטאל לוק: ג׳ניפר קים // גלימה, אוזנים ופרווה: ברוריה // סלסילה: אוסף פרטי // אוזני המן: מאפה נאמו

תחילה סימנתי בעזרת עיפרון את החלק אותו נהפוך לזאב.
לאחר מכן לקחתי צבע מים לבן ובעזרת ספוגית צבעתי את החלק המסומן. הוספתי באיזור המסגרת והאף צבע מים אפור ואת מסגרת הפנים וקו השיער צבעתי בצבע מים שחור על מנת לתת יותר עומק. לאחר כמה דקות שנתתי לצבעי המים להתייבש לקחתי צללית שחורה איתה חיזקתי את ההצללות. לאחר מכן לקחתי מברשת לאיילינר עם צבע מים שחור שאיתה התחלתי לצייר קווים עבים ודקים לאורך הפנים על מנת לדמות שיערות. צבעתי את קצה האף בשחור והורדתי קו מאמצע האף לשפה העליונה וצבעתי בשחור חצי מהשפה העליונה בצד הזאב.
הוספתי בעין איילינר שחור ליצירת מראה זאבי.
לאחר שסיימנו עם הזאב עברנו לכיפה האדומה. התחלתי עם בסיס מייקאפ והצללות לפנים ובעין שמתי צללית בסיס בגוון וורוד בייבי , מסגרתי את העין בעיפרון עיניים וורוד כהה יותר וקיבעתי את התחימה בעזרת צללית באותו הגוון שאותה גם טישטשתי כלפי חוץ שקע העין וסיימתי את האיפור בעזרת אודם אדום כהה.

Elf

שמלה: Roz studio // מחוך: ברנדה // קשת, אוזנים ופאה: ברוריה // ריסים: Ardel // תכשיט ראש: אוסף פרטי // טבעות: Ord diamonds

תחילה הכנתי את עור הפנים למייקאפ בעזרת לחות ופריימר מתאימים על מנת שהמייקאפ יתקבל באופן אידיאלי לעור הפנים.
לקחתי מייקאפ בגוון המתאים לעור ובעזרת מברשת מרחתי עד לקבלת מראה גוון אחיד.
בהמשך הוספתי הצללות בעזרת ברונזר בגוון חום כהה לחיטוב לפנים.
לאחר מכן לקחתי קונסילר בהיר והנחתי על העין באיזור הכהות הטבעית וטישטשתי על מנת לתת בסיס בהיר לאיפור העין.
לקחתי צללית בגוון שמפניה והנחתי על גלגל וקצה העין. בעזרת מברשת דקה לקחתי צללית בגוון חום כהה ויצרתי קו מקביל לקו הריסים באיזור שקע והקצה החיצוני של העין וטשטשתי כלפי חוץ.
לאחר מכן לקחתי צבע מים חום ועשיתי איתו איילינר צמוד לעין עם יציאה קלה כלפי חוץ. לקחתי ריסים של ארדל מיוחדים ללוק והדבקתי בקו הריסים העליון והתחתון.
עם עיפרון גבות חום מילאתי את צורתה הטבעית של הגבה. והברשתי למעלה בעזרת ג׳ל לגבות.
בעזרת צללית ירוקה עליתי על ההצללות חומות כלפי מעלה לכיוון הלחי ועד תפוחי הלחיים ובעזרת איילינר לבן עשיתי נקודות ליצרת מראה מנומש.
שמתי בשפתיים אודם בגוון טבעי ועשיתי הצללה חומה בחלק הפנימי של משולש השפתיים ועד לאף ובעזרת צבע מים חום משכתי קו בשפה התחתונה אותו חיברתי למסגרת השפתיים.
לסיום הלוק לקחתי 2 אבנים נוצצות ושמתי בחלק הכי פנימי של העין ליצירת נקודות אור.

The Cookie Monster

טוטאל לוק: ברנדה // נעליים: זארה // עוגיות: מאפה נאמן // עגילים ובוקסר: אוסף פרטי

תחילה הכנתי את העור בעזרת לחות ופיירמר. לאחר מכן שמתי מייקאפ בגוון המתאים והשתמשתי בברונזר חום ליצירת הצללות.
מילאתי את הגבות בעזרת עיפרון גבות והברשתי עם מסקרה שקופה.
לאחר מכן לקחתי צבע מים כחול ובעזרת מברשת דקה יצרתי צורת אליפסה בחלק העליון, ובחלק התחתון חצי עיגול צמוד לקו הריסים. לאחר מכן עשיתי איילינר שחור מודגש בקצה החיצוני של העין, ומעל האיילינר עשיתי חצי עיגול לבן על מנת לייצר את מראה העיניים של הקוקי מונסטר. הוספתי ריסים ומסקרה.
את השפתיים צבעתי בגוון חום צהבהב - בדומה לגוון עוגיית השוקולד ציפס, ובעזרת מברשת דקה מסגרתי את השפתייים בשחור ועשיתי חור בצד השפתיים בצורת ביס. בהמשך לקחתי צבע חום ועשיתי איתו כמה נקודות לא מדוייקות וגם אותן מסגרתי בצורה דקה בשחור. את הנקודות עשיתי גם ליד השפה על מנת ליצור מראה של פירורים וסיימתי בעזרת כמה פסים של צבע לבן כדי להעניק תחושת תלת מימד ועומק לשפתיי העוגיה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *