הסטייליסטית הלאומית

הסטייליסטית הלאומית

סנדרה רינגלר כובשת עכשיו גם את עולם הביוטי.

50 שנות חיים, 20 שנות אופנה, 3 ילדים ובעל אחד, השף שגב משה. דיויד עזרן ישב עם סנדרה רינגלר לשיחה אופנתית במיוחד.

 

צילום: גיא כושי ויריב פיין

 

סנדרה רינגלר החלה את דרכה המקצועית כסטייליסטית ועבדה עם שמות מובילים על סטים של קטלוגים, שערים, קליפים וטלוויזיה. הימים טרום רשתות חברתיות, מה שאומר כי אנשי הביוטי לא נמצאים בפרונט כפי שניתן לראות היום. בשנת 2000 פנה אליה מוטי רייף והזמין אותה להשתתף בתוכנית "המהפך" עם אורנה דץ שהצליחה מאוד. סנדרה החליטה להיחשף וקיבלה על עצמה את התואר הסטייליסטית הלאומית. לאחר מכן הגיעו שיתופי פעולה עם חברות מסחריות, הרצאות, הנחיות, עיצובי קולקציות של בגדים ותכשיטים, ועריכת סטיילינג אישי, בין היתר גם לאשת ראש הממשלה לשעבר, הגברת שרה נתניהו – השתיים הפכו חברות גם מחוץ לתחומי האופנה, "כמו כל חברה, את כל שעל ליבנו אנחנו דואגות לומר אחת לשנייה", כך סנדרה רינגלר.
רינגלר עוסקת כבר 20 שנים ויותר ביצירת מראות מושלמים, אך לא הייתה מוכנה עד היום לפתוח עסק עצמאי ולקפוץ למים העמוקים, "עד היום לא לקחתי על עצמי מחויבות של עסק עצמאי והשארתי לבעלי את הפרונט בכל מה שקשור לעסקים עצמאיים וסיכונים כלכליים". סנדרה שחגגה לאחרונה יובל שנים, נשואה 16 שנים לשף שגב משה (44) ולשניים שלושה בנים: ליאו (15) דניאל (12) וליבי (8.5)


צילום: יח"צ

עושה סטיילינג לבנים בבית?

"אני מאוד נהנית להלביש את הילדים שלי, בעבר הם לא התערבו כלל בבחירות הלבוש ונתנו לי להפליג, לצערי תם העידן הזה. לשגב לעומת זאת יש סטייל משל עצמו אבל אין לו יותר מדי סבלנות להתעסק בזה. אני די מחבבת את זה שהוא לא פריק של אופנה".
שגב משה נפגע מאוד בקורונה, "הקורונה פגעה ישירות בעסקי המסעדנות", דואגת סנדרה להזכיר, "בעלי סגר 11 מסעדות ביום אחד (!) יחד עם זאת, מדובר באדם יצירתי שיודע להמציא את עצמו מחדש ולראייה בימי הסגרים הוא שיתף סרטוני בישול ומאות אנשים בישלו יחד אתו. גם חברות גדולות הזמינו אותו לבשל בזום".
השף שגב משה היה ועודנו מעורב בכל אספקט אפשרי שקשור לתחום המזון בארץ, כולל ארוחות ממלכתיות של נשיאי עולם, מהנשיא טראמפ ועד הנשיא היפני.

הסנדלר הולך יחף או שחגיגת הקולינריה ממשיכה גם בבית?

"כששגב בבית החגיגה בהחלט נמשכת, בעיקר בערבי שבת, בחגים וכשאורחים מגיעים. אני פטורה מהבישולים, אבל לוקחת על עצמי את הניקיונות".

מעייף להיות סנדרה רינגלר.

"גם אם לעתים קצת מעייף זה בטל בשישים מול הסיפוק. אני מרגישה כל יום שזכיתי במתנה לעסוק במקצוע שממלא אותי בהנאה - היכולת לשדרג נשים ולגרום להן לאהוב את עצמן קצת יותר, להפיק מהן את הגרסה המוצלחת ביותר".

צילום: עידו איז'אק

בתחילת תקופת הקורונה מצאה עצמה סנדרה רינגלר תומכת במעצבים ישראלים ועזרה להם לשווק את הקולקציות שלהם בעמוד האינסטגרם שלה, "עשיתי זאת מתוך פירגון נטו וקיבלתי הערכה והוקרה – רק אז הבנתי כמה כוח יש לי בידיים". בצד המשפחתי היא מספרת הקורונה עשתה רק טוב, "האפשרות החד פעמית להיות מנוטרלת לחלוטין מרעשי רקע ולהיות נוכחת במאת האחוזים עם בעלי והילדים, הייתה עבורי מתנה".
תקופת הקורונה נתנה גם לרינגלר את הדחיפה להיכנס לעולם העסקים. הציפייה הייתה שתיכנס לעסקי הביגוד, אך היא בחרה בתוספות שיער, "בגד אפשר להחליף בקלות, לעומת זאת אי אפשר לעשות שום שינוי, אם השיער לא נראה מלא, מטופח וזוהר". סנדרה טוענת כי היא מביאה לארץ בשורה עולמית בכל מה שקשור לפתרונות שיער, מהלחמות קבועות ועד לפאות מעוצבות. בעיניה מדובר באביזר אופנה המעניק מראה מושלם שהשימוש בו מותאם ומשתנה לפי הצורך האישי, האירוע או הבגד.

צילום: עידו איז'אק

זה רעיון שהיה נולד גם אילולא קורונה?

"הרעיון הזה מתבשל במוחי שנים רבות – גם בעקבות החוויה האישית שלי וגם בעקבות אין ספור נשים שפגשתי במסגרת העבודה והבנתי דרכן כמה שיער משמעותי לביטחון העצמי ולהופעה הכללית. מה שכן הקורונה אפשרה לי להתמקד ברעיון ולהביא אותו לכדי ביצוע".
סנדרה בעצם חושפת שעל אף התדמית המושלמת היא בעצמה סובלת משיער דליל ובשמונה השנים האחרונות משתמשת באופן קבוע בתוספות שיער, "תמיד היה לי שיער דליל, כבר כבחורה צעירה סבלתי מכך. לפני כשמונה שנים כשהנחתי את 'מילון היופי' נהגו להרכיב לי תוספות שיער זמניות שנאלצתי להסיר ולהרכיב מחדש מדי יום צילום. המראה המלא והטבעי קסם לי והחלטתי להתנסות בהלחמות שיער קבועות, עובדה שממש שינתה לי את החיים בעולם האינסטגרמי והוויזואלי שבו אנחנו חיים ומצולמים כל הזמן. גם נשות בידור ותקשורת, דוגמניות ומשפיעניות מופיעות באמצעי המדיה השונים ובאירועים מתוקשרים כשהן מאובזרות בתוספות שיער או פאות על מנת לייצר מראה זוהר".
מותג תוספות השיער החדש של סנדרה רינגלר קיים במגוון טקסטורות, אורכים וצבעים המותאמים לכל לקוחה באופן אישי. המותג מציע פתרונות שיער מגוונים, קבועים וזמניים כמו הלחמות, פאות, תוספות קליפס, מדבקת נוצות, קשת קסמים ועוד.

צילום: דימה גריין

והרעיון הזה של השכרת תוספות שיער הוא שלך, או שיש שני לו?

"הרעיון שלי. לא שמעתי בארץ על מקום כזה שמשכיר תוספות שיער לאירועים וצילומים – הרעיון הוא להנגיש את זה ממש כמו אביזר אופנתי כזה או אחר, בדיוק כפי שעומדת לרשות הלקוחה האפשרות לשכור שמלה, אצלנו ניתן ליהנות מהשכרת תוספת שיער או פיאה, גם אם זה רק לערב אחד".י
ניתן לשכור את השיער לשלושה ימים: ב'-ה', ה'-ב' או לשבוע. מחיר לשלושה ימים: 900 ₪
ומחיר לשבוע: 1,200 ₪. השכרת שיער תיעשה בכפוף להפקדת פיקדון לביטחון.

צילום: דימה גריין

להשיג במספרת Ei-Co, רחוב ירמיהו 3 (פינת הירקון) ת"א, או באתר: sandraringlerhair.com

קצת עליי

דיויד עזרן,
מגיש בתוכניות טלוויזיה שונות ברשת 13 ובערוץ הכנסת,
שדרן ברדיו חיפה וברדיו חם-אש, כותב תוכן ועיתונאי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *